Doświadczony przedsiębiorca i zaufany doradca ds. transformacji cyfrowej z międzynarodowym doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu zespołami sprzedaży. 

Trener sprzedaży produktów i usług cyfrowych, mówca inspiracyjny, moderator i uczestnik dyskusji panelowych, konsultant i ekspert ds. innowacji i strategii cyfrowych.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych sprzedaży w nowoczesnych technologii informatycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w polskich i międzynarodowych korporacjach technologicznych, budując i zarządzając strategiami sprzedaży produktów, projektując i wdrażając innowacyjne portfele produktowe oraz kierując się strategiami rynkowymi na rynek polski i rynki międzynarodowe. 

Pasjonat transformacji cyfrowej z głębokim zrozumieniem technologii i wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi, dostarczający zaufane usługi doradcze w zakresie innowacji i transformacji cyfrowej na rynkach przedsiębiorstw, certyfikowany praktyk zarządzania zmianą w projektach transformacyjnych.

Obecnie zaangażowany w roli dyrektora zarządzającego w firmie Meta Digital Sp. z o.o. specjalizującej się we wspieraniu transformacji cyfrowej i przygotowaniu firm do działania w coraz szybciej rozwijającym się metawersie. Specjalizuje się również w projektach związanych z wspieraniem Klientów w zarządzaniu zmianą w procesach innowacji technologicznych biznesu. Pełni funkcję menadżera zmiany w projektach transformacji cyfrowej i zaufanego doradcy zarządów firm planujących lub realizujących projekty cyfryzacji w oparciu o nowoczesne technologie.