Adam przez ostatnie 20 lat zajmował kluczowe stanowiska w branży turystycznej.  W międzynarodowych korporacjach zarządzał współpracą z hotelami z Europy Wschodniej, CIS, Skandynawii i Belenuxu dogłębnie poznając ich potrzeby i realia dnia codziennego.

Nadzorował prace Agencji ds. Zakwaterowania UEFA w czasie Euro 2012 a także był odpowiedzialny za otwarcie biura jednej z dużych korporacji w Szanghaju. Z jednej strony negocjacje handlowe z dostawcami przez lata były jego codziennym zajęciem, z drugiej zaś design i urządzania wnętrz od zawsze pozostawały w jego zainteresowaniu. Lata mieszkania w Hiszpanii i innych miejscach na świecie zaowocowały znajomością rynku dostawców i wieloma kontaktami z międzynarodowymi producentami elementów wyposażenia wnętrz. 

Dzisiaj, połączenie znajomości potrzeb branży hotelarskiej, pasji związanej z designem, kontaktów z architektami i producentami oraz zdolności negocjacyjne uczyniły z Adama poszukiwanego eksperta w dziedzinie procesu zakupów i decyzji związanych z wyposażeniem wnętrz dla branży HoReCa.

Zakres jego doradztwa obejmuje od optymalizacji cenowej takich elementów jak meble, oświetlenie czy akcesoria, poprzez prowadzenie przetargów zakupowych, negocjacje umów, zamawianie próbników i weryfikację jakości, ustalanie grafiku dostaw aż po odbiór techniczny zamówionych produktów i przygotowanie dokumentacji pozakupowej. Kontakty w branży projektowania wnętrz pozwalają Adamowi również na szybkie i sprawnie doradztwo w wyborze pracowni architektonicznej jak i koordynacje prac remontowych.

Oszczędności i większa efektywności dla inwestorów, wyróżnienie się na rynku poprzez dobrej klasy design dla zróżnicowanych budżetów, jak i przejrzystość i zaufanie w czasie całego procesu to główne zasady działania Adama.

Jest absolwentem Wydziału Zarzadzania na Uniwersytecie Łódzkim, powadzi szkolenia związane technikami negocjacji i z procesami łańcucha dostaw.